NOE Master zrobimy wszystko w Twoim domu lub mieszkaniu
Noe Master realizacja programu "Ciepłe Mieszkanie" wypełnianie i składanie wniosków ZROBIMY WSZYSTKO W TWOIM DOMU i MIESZKANIU  Noe Master program "Czyste Powietrze" wypełnianie i składanie wniosków
USŁUGI ELEKTRYCZNE
tel. 535 830 321
mail: poczta@noemaster.pl

ŁAZIENKA TWOICH MARZEŃ

PROFESJONALNE KOMPLEKSOWE INSTALACJE ELEKTRYCZNE W TWOIM DOMU
z 5-letnią GWARANCJĄ

SKLEP     ALLEGRO     O nas     Praca     Kontakt

USŁUGI:

ELEKTRYCZNE    POMIARY ELEKTRYCZNE    HYDRAULICZNE    OGRZEWANIE
REMONTY     SUCHA ZABUDOWA     GLAZURA PŁYTKI     PODŁOGI   
OKNA    ROLETY    MOSKITIERY    DRZWI    OGRODZENIE    BRAMY

USŁUGI ELEKTRYCZNE:

- Instalacje elektryczne

- Przyłącza budynków

- Rozdzielnice elektryczne

- Wymiana tablic licznikowych

- Przeniesienie liczników energii elektrycznej

- Pomiary elektryczne

- Instalacje antenowe

- Instalacje domofonowe
i videodomofonowe

- Monitoring CCTV

- Systemy alarmowe

- Sieci komputerowe

- Podświetlane sufity

- Podświetlenie schodów

- Sterowanie rolet

- Automatyka do bram

- Podłączenie
płyt indukcyjnych,
kuchni elektrycznych,
sprzętu AGD

- Usuwanie awarii elektrycznych

 

PRZYŁĄCZE BUDYNKU

Podłączenie do sieci elektroenergetycznej obiektu, do którego posiadamy tytuł prawny (akt własności, umowę najmu lub dzierżawy) wymaga spełnienia warunków określonych przez dystrybutora energii elektrycznej. Wszelkie obowiązki wynikające z tego faktu nasza firma jest wstanie przeprowadzić w imieniu inwestora z Zakładem Energetyczny (TAURON, ENEA) i określić 

- Czy istnieje możliwość podłączenia do sieci
- Zakres oraz sposób wykonania rozbudowy sieci
- Wymagane parametry techniczne przyłącza
- Planowany koszt i załatwić wszelkie formalności i dokumenty potrzebne do realizacji projektu przyłącza energetycznego do nieruchomości i wykonać następujące przyłącza:

NOE Master Przyłącze energetyczne napowietrzne Przyłącze energetyczne napowietrzne – widywane jeszcze w budownictwie starszego typu. Napowietrzne przyłącze prądu można wykonać tylko wtedy, gdy nieopodal działki znajduje się napowietrzna linia energetyczna. Obecnie odchodzi się od tego rozwiązania ze względu na zmniejszone bezpieczeństwo oraz wątpliwe walory wizualne.

NOE Master Kablowe przyłącze energii elektrycznej Kablowe przyłącze energii elektrycznej – prąd zostaje doprowadzony na posesję przy użyciu kabli podziemnych. Kablowe przyłącza elektryczne mogą być wykonane zarówno z linii napowietrznej, jak i z linii podziemnej. Najważniejszym elementem całej instalacji pozostaje złącze kablowe. Jest to specjalna skrzynka, którą montuje się na granicy posesji. Złącze/przyłącze kablowe zostaje wyposażone w licznik energii elektrycznej oraz w główne zabezpieczenia. Właściciel posesji nie ma dostępu do wnętrza skrzynki – cały osprzęt pozostaje własnością dostawcy energii elektrycznej.

Kablowe przyłącze energii elektrycznej jest szczególnie polecane podczas doprowadzania energii do nowych budynków (brak konieczności modernizacji obiektu). Jedną odczuwalną wadą będzie natomiast wyższy koszt przyłącza elektrycznego. Wiąże się to poniekąd z koniecznością wykonania dokładnego projektu. Kablowe przyłącze energetyczne musi znajdować się w odpowiedniej odległości od innych mediów (przyłącza wody, gazu, kanalizacji, linii telekomunikacyjnej). Przebieg okablowania musi być dodatkowo naniesiony na mapę geodezyjną działki.

Przyłączenie obiektu istniejącego
Jeżeli obejmujemy obiekt z zainstalowanym licznikiem energii elektrycznej i nie zamierzamy zmieniać parametrów instalacji elektrycznej musimy sporządzić dokument, w którym podajemy stan liczydeł licznika w momencie przekazania. Dokument ten musi być czytelnie podpisany przez obie strony (przekazującego i odbierającego). W tym przypadku dokument ten dołączamy do "Wniosku o zawarcie umowy sprzedaży energii elektrycznej i świadczenie usług przesyłowych".

Zmiana mocy lub rodzaju zasilania obiektu
Zawsze, gdy:
- chcemy zwiększyć moc przyłączeniową,
- zmienić rodzaj zasilania (z jednofazowego na trójfazowy),
- zmienić rodzaj przyłącza (np. z napowietrznego na kablowe),
- dokonać rozdziału instalacji (część instalacji podłączyć pod osobny licznik),
Wszelkie formalności z tym wynikające nasza firma jest gotowa przeprowadzić w imieniu inwestora z Zakładem Energetycznym (TAURON, ENEA).

Wyniesie licznika na zewnątrz budynku
Wykonujemy wyniesienie licznika energii elektrycznej z budynku na zewnątrz nieruchomości i załatwienie wszelkich formalności i dokumentów do tego potrzebnych w Zakładzie Energetycznym (TAURON, ENEA) w imieniu inwestora.

Rejon na którym wykonujemy nasze usługi elektryczne:

LEŚNALUBAŃOLSZYNAPLATERÓWKASIEKIERCZYN,   ŚWIERADÓW ZDRÓJ,
BOLESŁAWIECGROMADKANOWOGRODZIECOSIECZNICAWARTA BOLESŁAWIECKA,
GRYFÓW ŚLĄSKILUBOMIERZLWÓWEK ŚLĄSKIMIRSKWLEŃ,
BOGATYNIAPIEŃSKSULIKÓWWĘGLINIECZAWIDÓWZGORZELEC,
JELENIA GÓRA, PIECHOWICE, SZKLARSKA PORĘBA, KARPACZ, KOWARY,
JANOWICE WIELKIE, JEŻÓW SUDECKI, MYSŁAKOWICE, PODGÓRZYN, STARA KAMIENICA